tenisbierun.pl

Aktualności

kategoria

XXI Turniej Tenisowy - Krajowe Mistrzostwa Oddziałów SITG

kategoria: turniej

08.06.2019 r. Korty Muchowiec. Kolega Jerzy Słociński - przewodniczący Komisji Turystyki i Rekreacji w Zarządzie Oddziału Mysłowice SITG był organizatorem XXI Turnieju Tenisowego Oddziałów SITG. Do Turnieju zgłosiło się pięć drużyn pięcioosobowych reprezentujących: ZO Lublin, ZO Bytom, ZO Rybnik, ZO Ruda-Chorzów i gospodarze ZO Mysłowice. Drużyny rywalizowały o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Mysłowice.

Zawodnicy musieli być członkami SITG i mieć minimum 45 lat. W każdym ) meczu gra się dwa sety deblowe i jeden singlowy. W pierwszym secie musi zagrać działacz SITG danego Oddziału, w drugim secie gra debel seniorski (+120). Starsza para ma na starcie 2:0 i serwis w trzecim gemie. Trzeci set to mecz singlowy. Jeden zawodnik może wystąpić w meczu dwa razy. Ta sama para może wystąpić w meczu tylko 1 raz. Za wygranie wszystkich trzech setów można zdobyć łącznie 4,5 punktów. Suma punktów z rozegranych wszystkich meczy decyduje o kolejności w Mistrzostwach.UWAGA

w sobotę 08.06. ze względu na Zawody Strażackie na obiektach KS "PIAST" nie będzie możliwości zaparkowania samochodu na parkingu przy kortach. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia.

30.06.2019 r. godz. 9.00
Następny Turniej Deblowy  120 letnich par deblowych w niedzielę 30 czerwca !!!
Zgłoszenia na stronie (kontakt) lub telefonicznie do 28.06. !!!

W panelu KALENDARZ - zamieszczone informacje o terminach zaplanowanych turniejów tenisowych organizowanych przez członków ALTZ i BOSiR w roku 2019.


W sezonie 2019 - zmiana REGULAMINU rozgrywek Ligowych ALTZ !!!
Szczegóły w gablocie na kortach .


ALTZ - Runda I  SEZON 2019 :
01.05. - 15.07.

Przypominamy, że zgłoszenia do rozgrywek ligowych przyjmuje kolega Jerzy Słociński w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia. 
Warunkiem koniecznym jest również opłacenie w biurze BOSiR opłaty startowej.


UWAGA

Członkowie ALTZ i BLK

BOSiR w Bieruniu informuje, że zgodnie z Regulaminem (§ 3) osoby, które nie dostarczą i nie uregulują opłaty startowej w terminie do

30 KWIETNIA 2019 r.

Nie zostaną dopuszczeni do gry !!!!!!

Opłatę startową w wysokości  150 zł (wpłata jednorazowa) i kartę zgłoszeniową należy dostarczyć do biura BOSiR ul. Warszawska 270 (II piętro) w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia br.

UWAGA

po 30 kwietnia opłata startowa wynosi 200 zł  !!!


Karta zgłoszeniowa - nowy wzór »UWAGA  !!!

członkowie ALTZ

Tabele ligowe w Sezonie 2019  - pierwszej  rundy - będą zamieszczone na stronie na początku maja.


Relacje z ostatnich turniejów w AKTUALNOŚCIACH.

NOWE Zdjęcia w GALERII   
również na stronie BOSiR