tenisbierun.pl

Aktualności

kategoria
W dniach 2-3 lipiec 2011 r. na kortach KS "Górnik Bytom" odbył się XIII już Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Sekretarza Generalnego SITG. Po raz drugi z rzędu zwycięstwo w tym turnieju odniosła drużyna Oddziału Mysłowice SITG, którą reprezentują członkowie naszej Sekcji.
W dniach 24 - 26 czerwca 2011 roku na kortach tenisowych w Koninie odbyły się VII Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym.
W okresie 1 maja do 30 czerwca rozegrano pierwszą rundę rozgrywek ligowych Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego w Bieruniu pod patronatem BOSiR.
W dniu 19 czerwca 2011 r, członkowie Sekcji Tenisa Ziemnego KS "PIAST" w Bieruniu (teraz ALTZ) zorganizowali Powiatowy Turniej Tenisowy Losowanych Par Deblowych. Turniej został zrealizowany ze środków Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego.
Dalszy ciąg prac przy montażu słupów oświetleniowych. W piątek 13.06. po południu i w sobotę 14.06. od godziny 9.00 trzeba wykopać rowki, w których będą położone kable elektryczne. Proszę o zabranie sztychówek i kilofów. Będą potrzebne !!!
W sobotę 4 czerwca o godz. 9.00 ponownie planujemy czyszczenie i malowanie słupów oświetleniowych na korty !!! (28.05.2011 - pogoda pokrzyżowała nam plany !)
Oficjalnie sezon tenisowy na otwartych kortach ziemnych w Bieruniu został otwarty. W sobotę 30 kwietnia o godz. 9.00 rozegrano turniej deblowy losowanych par deblowych i zarazem drugi turniej z cyklu "SAMI SWOI"
W sobotę 16 kwietnia przywozimy cztery słupy oświetleniowe i osiem lamp (matalo-halogeny) do profesjonalnego oświetlenia kortów.
30 kwietnia w sobotę o godz 9.oo - odbędzie się "Turniej losowanych par deblowych" otwierający oficjalnie sezon na otwartych kortach ziemnych w Bieruniu.
WAŻNE !!! Dostawa nowej mączki (3 tony w workach) na korty będzie w dniu 23 marca tj. w środę ok. godz. 14.00 !!!
Najbardziej wytęsknieni ceglanej mączki członkowie naszej sekcji rozegrali pierwszy mecz na otwartym korcie.
W dniu 14 stycznia 2011 r. grupa członków Sekcji Tenisa wybrała się do nowoczesnej hali sportowej MATCHPOINT we Wrocławiu by rozegrać nocny mini turniej deblowy na 4 pary.
Relacja Marka Kumora z Turnieju w Bojszowach
Od 2011 roku następują zmiany w funkcjonowaniu naszej Sekcji Tenisa Ziemnego
Niebawem po raz kolejny ruszy liga tenisowa w Bieruniu. Zawodników prosimy o rozpoczęcie przygotowań na nadchodzący sezon.
Poprzednie
UWAGA TENISIŚCI !!!
W sobotę 14 i 19.03. na korty przybyło wielu tenisistów, którzy wykonali kawał dobrej roboty. Korty prawie gotowe. Czekamy jeszcze na nową dostawę mączki (po Świętach Wielkanocnych). A potem walcowanie, walcowanie i może w połowie kwietnia - pierwsze treningi.

Nowa dostawa mączki będzie we wtorek 14.04.2026.
Mamy zakupione nowe siatki rozdzielające korty oraz nowe blendy ochraniające od wiatru. W wolnej chwili zapraszam chętnych do zamontowania siatek i blend.




UWAGA - SEZON 2026 !!!

Członkowie ALTZ  -  zapisy i wpłaty do Ligii Tenisowej - do 30 kwietnia 2026  !!! 

KARTY ZGŁOSZENIOWE przyjmuje : J.SŁOCIŃSKI  (proszę o kontakt telefoniczny). Karty zgłoszeniowe ALTZ 2026 dostępne będą w gablocie na kortach lub można wydrukować ze strony (link).

Wpłaty proszę wykonać tylko przelewem bankowym !!!

Dane do przelewu:

Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Rynek 14

43-150 Bieruń

NOWY  nr konta: 95 1050 1399 1000 0090 3289 7655

Tytułem:       imię i nazwisko - WPISOWE ALTZ 2026


UWAGA

opłata startowa wynosi 300 zł; 250 zł lub 200 zł  !!! Czytaj w AKTUALNOŚCIACH

Karta zgłoszeniowa - pobierz »

Zgoda rodziców »