tenisbierun.pl
kategoria

XXII Mistrzostwa Bierunia w Tenisie Ziemnym Amatorów - kategoria OPEN cd1

24.09.2022 Ponieważ deszcz przerwał nam rozgrywki w dniu 19.09. Mecze o 3 miejsce i finał zostały przełożone na kolejny tydzień. Finał rozegrano w sobotę 24.09. Pojedynek był emocjonujący i obfitował w zwroty akcji. Patryk Stuchlik z Tychów wygrał pierwszego seta 6:2. W drugim dużą przewagę uzyskał Wojtek Kula, ale wypuścił prowadzenie i doszło do tiebreaka, w którym Wojtek jednak wygrał. Podobny przebieg miał trzeci set, w którym Wojtek prowadził już 4:1 ale ostatecznie przegrał 4:6. Zatem utrzymał tytuł wicemistrza z zeszłego roku. Nowym Mistrzem Bierunia został Patryk Stuchlik. Gratulacje !!!

Przygotowania do oficjalnego otwarcia Sezonu 2024 na kortach w Bieruniu trwają. Na dzień 09 kwietnia są już gotowe do gry oba korty. W tym roku najbardziej zaangażowani w przygotowanie obiektu byli: Grzesiek, Darek, Sławek, Feliks, Edward i Jurek (ten duży). Podziękowania dla nich !!!

UWAGA - SEZON 2024 !!!

Członkowie ALTZ  -  zapisy i wpłaty do Ligii Tenisowej - od 17 kwietnia do 30 kwietnia  !!!

KARTY ZGŁOSZENIOWE przyjmuje : J.SŁOCIŃSKI  (proszę o kontakt telefoniczny). Karty zgłoszeniowe ALTZ 2024 dostępne będą w gablocie na kortach lub można wydrukować ze strony (link).

Wpłaty proszę wykonać tylko przelewem bankowym !!!

Dane do przelewu:

Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Rynek 14

43-150 Bieruń

NOWY  nr konta: 95 1050 1399 1000 0090 3289 7655

Tytułem:       imię i nazwisko - WPISOWE ALTZ 2023

BOSiR w Bieruniu informuje, że zgodnie z Regulaminem (§ 3) osoby, które nie dostarczą i nie uregulują opłaty startowej w terminie do

30.04.2023 r.     Nie zostaną dopuszczeni do gry !!!!!!