tenisbierun.pl

Aktualności

kategoria
Ostrawa 07.10.2022. Miesiąc temu, w pierwszym dniu dostępności biletów na turniej w Ostrawie rangi "500" kupiliśmy 9 biletów wstępu na piątek - czyli dzień ćwierćfinałów. Do Ostrawy z Bierunia to tylko 91 kilometrów. A zobaczyć "na żywo" czołowe zawodniczki z touru WTA i dopingować naszą IGĘ - to nie lada gratka. Z niecierpliwością czekaliśmy na pojedynek 1/4 finału pomiędzy IGĄ i amerykanką Caty Mc Nally. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. My zdzieraliśmy gardła, a IGA śmigała po korcie. Wygrała w dwóch setach 6:4 6:4. W półfinale zmierzy się z Jakateriną Aleksandrową. Wyprawa do Ostrawy - SUPER !!! W przyszłym roku - powtórka.
24.12.2019. Bieruń. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim tenisistom i ich rodzinom składamy najlepsze życzenia - zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt. A po sylwestrze wracamy na korty - więc w Nowym Roku - zdrowia, kondycji i sukcesów na kortach.
JS
10.11.2019 r. W Zajeździe JAJOSTY członkowie Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego w Bieruniu postanowili uroczyście zakończyć SEZON 2019. Po smacznym obiedzie kol. Jerzy Słociński przypomniał wyniki trzynastu turniejów zorganizowanych w tym roku w okresie od marca do listopada. Wręczył pamiątkowe statuetki dla trzech najlepszych zawodników w rozgrywkach ligowych 2018 (zaległe). Potem przy suto zastawionym stole i dobrej muzyce - wszyscy uczestnicy miło i wesoło spędzili niedzielne popołudnie i wieczór. W przerwach między tańcami wspominano najlepsze zagrania sezonu, postępy w grze i przygotowywano plany na kolejny sezon 2020.
17.05.2019. Już za cztery dni (21.05.2019 r. we wtorek o godz. 18.00) odbędzie się oficjalne zakończenie kariery zawodowej Agnieszki Radwańskiej. BENEFIS odbędzie się w TAURON ARENIE w mieście rodzinnym Agnieszki - Krakowie. Na Benefis wybierają się oczywiście członkowie ALTZ z Bierunia. W Benefisie udział wezmą polscy artyści - gwiazdy polskiej sceny (Pectus, Maryla Rodowicz, Joanna Liszowska, Piotr Rubik, Andrzej Piaseczny, Mezo, Kasia Wilk, Torres Brothers, Tre Voci ), znani sportowcy, aktorzy i celebryci. Prowadzenie Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski. Odbędzie się mecz pokazowy Agnieszki i gwiazd kobiecego tenisa - Karoliny Woźniackiej i Angeliki Kerber.
10.11.2016. Pszczyna. Kolejny raz Hotel IMPERIUM w Pszczynie był miejscem, w którym tesnisiści z Bierunia postanowili uroczyście zamknąć sezon 2016. Dzięki gościnności naszego kolegi Jurka Folwarskiego - dyrektora Hotelu impreza miała naprawdę uroczystą oprawę. Sala była udekorowana piłkami tenisowymi a na stołach wyśmienite i smaczne menu. Kolega Jurek Słociński przypomniał wyniki 11 zorganizowanych turniejów, listy rankingowe sezonu 2015 i 2016. Po czym nastąpiło wręczenie pucharów ufundowanych przez BOSiR dla trzech najlepszych zawodników w rozgrywkach ligowych ALTZ. Kolejnym punktem spotkania był pokaz ponad 500 zdjęć z tegorocznych turniejów z komentarzem autora (JS). Niesamowitą atrakcją był koncert solowy KENA BURTONA, a wieczorem wspólne zdjęcie z muzykiem, jego żoną i synem (zdjęcie powyżej). 26 uczestników spotkania bez ograniczeń korzystało z gorącego bufetu, zimnej płyty, bufetu z napojami i innych słodkości. Nie zabrakło również muzyki i szaleństw na parkiecie. Po północy zdyscyplinowana grupa udała się do podstawionego busika i grzecznie wróciła do swoich domów na zasłużony odpoczynek.
Imprezę należy zaliczyć do naprawdę udanych. Niech żąłują ci, których nie było.
Nadszedł czas podsumować Sezon Tenisowy 2013 na bieruńskich kortach. Tradycją stało się już, że w listopadzie gdy na zewnątrz już mokro i chłodno a dzień coraz krótszy i grać na ziemnych kortach już coraz trudniej, podsumowujemy to co wydarzyło się na naszych kortach, i nie tylko. W miłej atmosferze, przy muzyce i dobrych zakąskach, w tym roku bawiliśmy się w restauracji Adria w Bieruniu.
Sezon Tenisowy 2012 zakończony. Uroczyste podsumowanie odbyło się tym razem w Zajeździe JAJOSTY 17 listopada 2012 r. Jak co roku - licznie przybyli wszyscy, którzy "czują miętę" do ceglanej mączki i żółtej piłeczki.
Tradycyjnie - już od kilku lat - kończymy sezon tenisowy w sposób uroczysty. W tym roku podsumowanie odbyło się w Zajeździe Axel w Bieruniu 3 grudnia 2011 r.

Mistrzostwa Bierunia OLD BOY +60 (08.10.2022 ) były ostatnim turniejem rozgrywanym w tym roku na naszych kortach ziemnych. Po woli przenosimy się na hale tenisowe. Przed zimą trzeba korty zabezpieczyć i posprzątać.UWAGA - SEZON 2022 !!!

Członkowie ALTZ  -  zapisy i wpłaty do Ligii Tenisowej - od 01 kwietnia do 30 kwietnia  !!! 

KARTY ZGŁOSZENIOWE przyjmuje : J.SŁOCIŃSKI  (proszę o kontakt telefoniczny). Karty zgłoszeniowe ALTZ 2022 dostępne będą w gablocie na kortach lub można wydrukować ze strony (link).

Wpłaty proszę wykonać tylko przelewem bankowym !!!

Dane do przelewu:

Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Rynek 14

43-150 Bieruń

nr konta: 45 8435 0004 0000 0003 6966 0001

Tytułem:       imię i nazwisko - WPISOWE ALTZ 2022

BOSiR w Bieruniu informuje, że zgodnie z Regulaminem (§ 3) osoby, które nie dostarczą i nie uregulują opłaty startowej w terminie do

30.04.2022 r.     Nie zostaną dopuszczeni do gry !!!!!!

CENNIK:

Cena normalna : 200 zł 

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Bierunia z dn 26.01.2022 r. w 2022 r. nie stosuje się zniżek dla młodzieży i seniorów.


UWAGA

opłata startowa wynosi 200 zł  !!!

Karta zgłoszeniowa - nowy wzór »

Zgoda rodziców »