tenisbierun.pl

Aktualności

kategoria
24.12.2019. Bieruń. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim tenisistom i ich rodzinom składamy najlepsze życzenia - zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt. A po sylwestrze wracamy na korty - więc w Nowym Roku - zdrowia, kondycji i sukcesów na kortach.
JS
10.11.2019 r. W Zajeździe JAJOSTY członkowie Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego w Bieruniu postanowili uroczyście zakończyć SEZON 2019. Po smacznym obiedzie kol. Jerzy Słociński przypomniał wyniki trzynastu turniejów zorganizowanych w tym roku w okresie od marca do listopada. Wręczył pamiątkowe statuetki dla trzech najlepszych zawodników w rozgrywkach ligowych 2018 (zaległe). Potem przy suto zastawionym stole i dobrej muzyce - wszyscy uczestnicy miło i wesoło spędzili niedzielne popołudnie i wieczór. W przerwach między tańcami wspominano najlepsze zagrania sezonu, postępy w grze i przygotowywano plany na kolejny sezon 2020.
17.05.2019. Już za cztery dni (21.05.2019 r. we wtorek o godz. 18.00) odbędzie się oficjalne zakończenie kariery zawodowej Agnieszki Radwańskiej. BENEFIS odbędzie się w TAURON ARENIE w mieście rodzinnym Agnieszki - Krakowie. Na Benefis wybierają się oczywiście członkowie ALTZ z Bierunia. W Benefisie udział wezmą polscy artyści - gwiazdy polskiej sceny (Pectus, Maryla Rodowicz, Joanna Liszowska, Piotr Rubik, Andrzej Piaseczny, Mezo, Kasia Wilk, Torres Brothers, Tre Voci ), znani sportowcy, aktorzy i celebryci. Prowadzenie Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski. Odbędzie się mecz pokazowy Agnieszki i gwiazd kobiecego tenisa - Karoliny Woźniackiej i Angeliki Kerber.
10.11.2016. Pszczyna. Kolejny raz Hotel IMPERIUM w Pszczynie był miejscem, w którym tesnisiści z Bierunia postanowili uroczyście zamknąć sezon 2016. Dzięki gościnności naszego kolegi Jurka Folwarskiego - dyrektora Hotelu impreza miała naprawdę uroczystą oprawę. Sala była udekorowana piłkami tenisowymi a na stołach wyśmienite i smaczne menu. Kolega Jurek Słociński przypomniał wyniki 11 zorganizowanych turniejów, listy rankingowe sezonu 2015 i 2016. Po czym nastąpiło wręczenie pucharów ufundowanych przez BOSiR dla trzech najlepszych zawodników w rozgrywkach ligowych ALTZ. Kolejnym punktem spotkania był pokaz ponad 500 zdjęć z tegorocznych turniejów z komentarzem autora (JS). Niesamowitą atrakcją był koncert solowy KENA BURTONA, a wieczorem wspólne zdjęcie z muzykiem, jego żoną i synem (zdjęcie powyżej). 26 uczestników spotkania bez ograniczeń korzystało z gorącego bufetu, zimnej płyty, bufetu z napojami i innych słodkości. Nie zabrakło również muzyki i szaleństw na parkiecie. Po północy zdyscyplinowana grupa udała się do podstawionego busika i grzecznie wróciła do swoich domów na zasłużony odpoczynek.
Imprezę należy zaliczyć do naprawdę udanych. Niech żąłują ci, których nie było.
Nadszedł czas podsumować Sezon Tenisowy 2013 na bieruńskich kortach. Tradycją stało się już, że w listopadzie gdy na zewnątrz już mokro i chłodno a dzień coraz krótszy i grać na ziemnych kortach już coraz trudniej, podsumowujemy to co wydarzyło się na naszych kortach, i nie tylko. W miłej atmosferze, przy muzyce i dobrych zakąskach, w tym roku bawiliśmy się w restauracji Adria w Bieruniu.
Sezon Tenisowy 2012 zakończony. Uroczyste podsumowanie odbyło się tym razem w Zajeździe JAJOSTY 17 listopada 2012 r. Jak co roku - licznie przybyli wszyscy, którzy "czują miętę" do ceglanej mączki i żółtej piłeczki.
Tradycyjnie - już od kilku lat - kończymy sezon tenisowy w sposób uroczysty. W tym roku podsumowanie odbyło się w Zajeździe Axel w Bieruniu 3 grudnia 2011 r.